Author Topic: Zaxos Kritikos Video Interview by Blaze  (Read 1587 times)

Blaze

• Jr. Member
  • **
  • Spinning Points: +6/-2
  • περήφανο μλος των Trick-a-Holics
Zaxos Kritikos Video Interview by Blaze
« on: January 29, 2012, 12:24:26 AM »
Interview part 1

Interview Part 2

Interview Part 3

Interview Part 4

Interview part 5

Interview Part 6

Interview Part 7

Ο κρητικός που έχει σαν χόμπι να εκνευρίζει κριτικούς.

MM

• Newbie
  • *
  • Spinning Points: +2/-0
  • Η Αγάπη υπάρχει. Βρείτε την.
Re: Zaxos Kritikos Video Interview by Blaze
« Reply #1 on: January 29, 2012, 12:50:05 AM »
Παιδια ....
Με συγκινησατε. Τι να πω ....
Η συνεντευξη ηταν πε-τυ-χη-με-νη.
Αψογοι και οι δυο σας. Θιξατε απο ολα τα θεματα. Με εξυπνο τροπο φτιαγμενη ;) Ωραια ακουστικη :)
Ωραιες αποψεις. Αυτα. Δεν εχω κατι αλλο να πω για τωρα.
Συγχαρητηρια και μπραβο για το ολο project :D
Θα περιμενω και τη συνεχεια του. Βοηθαει πολυ πιστευω στη διαδοση του yoyoing.
Ευχομαι καλη συνεχεια :D
Η Αγάπη υπάρχει. Βρείτε την ;)

Gio Giz

• Administrator
  • Sr. Member
  • Spinning Points: +27/-4
  • Keep Spinning
    • Yo-Yo.gr
« Reply #2 on: January 29, 2012, 12:58:24 PM »

Μάλλον ήθελες να πεις "Τα λέω Με Τον Πρωταθλητή Του Λαντερ Και Κάνω Εγγραφή"
Συνέντευξη είναι να κάνω ερωτήσεις ώστε αυτός που την διαβάζει να μάθει κάτι για κάποιον ή κάτι.

Αν ζήταγα την συνέντευξη που μου έδωσε ευγενικά ο Plamek (πρωταθλητής Ευρώπης 2012) και μετά από 5 ερωτήσεις του έλεγα.Οκ, πρωταθλητής είσαι αλλά ρώτα με και εμένα τι κόλπα βγάζω και πόσα yys έχω, θα μου έλεγε : "Dude, are you sirius?"

Η ερώτηση: "Πες μου ποιον αντιπαθείς και ποιον συμπαθείς" τι είναι;;; -Παιδάκι θες να γίνουμε φίλοι, να κοροϊδεύουμε τους άλλους" ;

Κάθε μέρα μιλάω με πολλά παιδιά.Απαντάω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ πολλές φορές, πως θα καθαρίσεις το bearing, τι σημαίνει unresponsive παίξιμο κτλ ΠΟΤΕ δεν κουράζομαι.Είναι το πάθος μου.Η κούραση που μου προξένηθηκε σκεφτόμενος τον τρόπο που πρέπει να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους δεν έχει ξαναυπάρξει.

Το ξαναλέω: Κανείς δεν είναι πάνω από άλλον στην κοινότητα αυτή.Ναι, υπάρχουν παιδιά που παίζουν περισσότερο καιρό και υπάρχουν κάθε μέρα νέα μέλη.Δεν σημαίνει πως ο παλιότερος έχει δικαίωμα για μούρη.Τουλάχιστον όχι εδώ μέσα.Στην παρέα του ο κάθένας κάνει ότι γουστάρει.
Το φόρουμ υπάρχει και είναι στον 4ο χρόνο του εξαιτίας της διάθεσης που δείξαμε όλοι μέχρι σήμερα.Ο παλιός αντιμετωπίζει τα νέα μέλη όπως τον αντιμετώπισαν και αυτόν.Με φιλική διάθεση.
Έτσι ξεκινήσαμε και έτσι θα συνεχίσουμε.

Δεν ήθελα να πω παραπάνω αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά γιατί έγινε αναφορά, προσωπικά,σε εμένα...

Στον διαγωνισμό άκουσα απογοητεύτηκες μόλις είδες το μικρό stage...Λυπάμαι αλλά αυτό καταφέραμε να κάνουμε πληρώνοντας από την τσέπη μας εγώ και ο Σκούρκος.Με όλο το άγχος και την προσπάθεια να βρούμε το καλύτερο μέρος που να βοηθήσει στην εύκολη πρόσβαση όλων μας, να διαθέτει την ποιότητα που θέλουμε για την Ελληνική κοινότητα αλλά παράλληλα να βοηθήσει και στην προβολή και διάδοση του Yoyoing.Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, πόσα τηλέφωνα, πόσες συναντήσεις με χαμηλότερα στελέχη μέχρι να φτάσουμε στον υπεύθυνο, συνεννοήσεις και τρεξίματα κάναμε όλο το καλοκαίρι του 2011 ώστε να έρθεις και να βρεις τον Mateusz, τα βραβεία, τον φωτογράφο του Sporty κτλ κτλ στο "μικρό stage".Not cool...

Εν κατακλείδι...Μιλάμε για το yoyoing.Το Ελληνικό Yoyoing συγκεκριμένα.Το κοινό μας πάθος.Αυτό το πράγμα/χόμπυ/σπορ που ενώνει διαφορετικούς ανθρώπους, από όλες τις ηλικίες και από όλη την Ελλάδα.
Είναι εύκολο να εστιάσουμε στις διαφορές μας, να κοντραριστούμε και να πάρει ο καθένας τον δρόμο του.
Το δύσκολο, αλλά και γοητευτικό, είναι το ταξίδι να κρατήσει.

Με εκτίμηση,
Gio

Blaze

• Jr. Member
  • **
« Reply #3 on: January 29, 2012, 01:42:49 PM »
βασικά εντάξει δεν καταλαβαίνω όλο το offense  στα λόγια σου Γιώργο,συμφωνώ μαζί σου  σε κάποια σημέια και  ΟΧΙ δεν απαίτησα κάτι μεγαλύτερο ξέρω οτι αυτό που στήθηκε στο gyyc2011 ήταν από τις δικές σας τσέπες  απλά εξέφρασα την απογοήτευσή μου ως προς το stage τίποτα άλλο ούτε μίλησα για τον χώρο  ούτε για τα βραβεία ούτε για τον κόσμο.

Για την συνέντευξη τώρα

Είναι κάτι το οποίο δεν έχουμε δει ξανά στα ελληνικά δρώμενα  και είναι φυσικό να μην ξέρω πως να το κάνω στην τελική εμείς το κάναμε για να περάσουμε καλά αν ρωτήσεις εμένα ή τον Ζάχο για το πως νιώσαμε κάνοντας μια τόσο μικρή σε διάρκεια συζήτηση θα σου απαντήσουμε πως ήταν τρομερά.Δεν έχω ανάγκη να κοροϊδέψω ή να κράξω κάποιον απλά ήθελα να δω τι θα απαντήσει σε μία τέτοια ερώτηση ο Ζάχος,δεν έχω ανάγκη να πουλήσω μούρη ή να σηκώσω την μύτη μου σε κάποιον άμα το κάνω θα πρέπει να έχω λόγο.Τώρα άν αναφέρεσαι σε αυτό που έκανα στο part 5 το έκανα για να προσφέρουμε σε αυτόν που θα δει το βίντεο κάτι παραπάνω από μουντές ερωτήσεις απαντήσεις δεν ξέρω αν το ξέρει πολύς κόσμος αλλά λέγεται Συζήτηση.Τέλος πάντων τι να πω εγώ προσπάθησα να κάνω κάτι το όποιο δεν είχα δει και είμαι σίγουρος πως το να αποθαρρύνεις (ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ,ή Εσένα) αυτόν τον οποιο κάνει μία προσπάθεια δεν είναι και οτι καλύτερο.Αν γίνομαι ερειστικός ή είρωνας σε κάποια σημεία ζητώ συγνώμη αλλά είναι στον χαρακτήρα μου.

Φιλικά πάντα,
                 Blaze

katerina_97

• Full Member
  • Spinning Points: +12/-3
  • Keep Spinning!
« Reply #4 on: January 29, 2012, 05:15:13 PM »
Συγνώμη που ανακατεύομαι αλλά Blaze και Gio έχετε και οι δύο εν μέρει δίκιο.Ήταν η πρώτη προσπάθεια του Blaze και έχει το δικαίωμα να κάνει κάποια λάθη. Για αυτό το ανέβασε στο φόρουμ πιστεύω άλλωστε για να ακούσει τη γνώμη μας. Οι παρατηρησεις  του Gio ήταν σωστές  όπως και των μικρότερων παιδιών  στα υπόλοιπα θέματα .Θα πρέπει να είναι σεβαστές και δεκτές  ;)

Φιλικά,
Κατερίνα   :D
Life is a yo-yo, and mankind ties knots in the string...

MD

• Full Member
  • Spinning Points: +16/-5
« Reply #5 on: January 29, 2012, 06:12:43 PM »
Λοιπόν blaze,

Καταρχήν συγχαρητήρια για το project και για την προσπάθεια, αλλά να και μερικές συμβουλές απο εμένα. Και μιας και είναι η πρώτη σου προσπάθεια, πάρε και ένα απο τα πρώτα σου feedback.
(δεν θα αναφερθώ στα προσωπικά σου με του gio, αυτά θα τα βρείτε μεταξύ σας. Αν και θα αναλύσω μερικές απο τις επιπλήξεις του..)

Λοιπόν, αρχίζουμε..

- Το γεγονός οτι ήταν η πρώτη σου προσπάθεια σου δίνει και το δικαίωμα να κάνεις λάθη. Εν μέρει όμως.
Καθώς πλέον υπάρχει το απίστευτο google, που δίνει απάντηση σε όλα μας τα ερωτήματα, θα μπορούσες να το ψάξεις και λίίίγο παραπάνω. Κανείς δεν περιμένει απο κανέναν να είναι αμέσως επαγγελματίας. Αλλά αφού μπαίνεις στα μονοπάτια του film-making και video-making, αφού βρήκες χρόνον να το πραγματοποιήσεις, πρέπει να ρίξεις και κάποιο ανάλογο για την περίσταση διάβασμα. Παρουσιάζεται σε όλη την Ελληνική κοινώτητα, και έχεις ως καλεσμένο τον πρωταθλητή Trick Ladder. Ε, όσο αρχάριος και να σαι στα βιντεοληπτικα μονοπάτια, το θέμα σου αξίζει κάποια περιποίηση,  αμ αι ραιτ? ;)

- Όσον αναφορά την ποιότητα, που έθεσες και το ερώτημα κάνω στο descritpion του video, να μια βασική αρχή της βιντεοληψίας, αλλα και της ηχοληψίας.

Απο όσα πιο πολλά μέρη περνά το σήμα-video σου, τόσο χαμηλώνει η ποιότητα του

Άρα, έχεις μια ποιότητα, ας την πούμε Α. Αυτήν την ποιότητα την ισωπεδώνεις λόγω της ιντερνετική σύνδεσης. Την ισοπεδώνεις επειδή την περνάς και απο hypercam. Ε.. πιστεύω οτι η ποιότητα πλέον δεν θα είναι Α, αν κατάλαβες τι εννοώ.. ;)

- Όσον αναφορά το περιεχόμενο της συζήτησης, πραγματικά σε συγχαίρω για την προσπάθεια να προσφέρεις μια διαφορετική όψη. Παρ' όλα αυτά, ΠΡΙΝ ΚΑΝ ετοιμάσεις τις ερωτήσεις, πρέπει να σκεφτείς εάν προσβάλλει κανέναν, η εάν βγάζει στην φόρα γνώμες που δεν θέλει ο ερωτηθέμενος να ακουστούν. Ξέρεις, μειώνοντας έναν yoer μέσω κάποιου άλλου, δεν νομίζω οτι μακροπρόθεσμα θα καταφέρεις να σε έχουν και σε τόσο μεγάλη εκτίμηση... Just Sayin'

-Και κάτι τελευταίο. Όταν πλασάρεις κάτι στο κοινό, πρέπει να έχεις υπ όψιν σου πως πρέπει να ισσοροπείς ανάμεσα στο υπεραναλητικό και στο ρηχό, όπως επίσης και στο τεράστιο με το μικρό. Πρέπει, εκτός απο το περιεχόμενο, να σκεφτείς εάν στο κοινό σου θα δημιουργηθεί η επιθυμια να το παρακολουθήσει ολόκληρο, ιδιαίτερα εάν τρομοκρατείται απο την παρουσία 7 link και 30 λεπτά διάρκεια.. Εγώ την παρακολούθησα, αλλά ένας αρχάριος που ψήνεται ακόμα, πίστεψε με, δεν θα το παρακολουθούσε για πολύ ;)

Αυτά απο εμένα. Δεν είχα σκοπό να προσβάλλω, μόνο να δείξω. Απάντησε μου να μου πεις αν βοήθησα. :)

bez967

• Global Moderator
  • Newbie
  • Spinning Points: +11/-4
« Reply #6 on: January 29, 2012, 06:40:16 PM »
Σαν moderator και παλιός (παρόλο που εγώ δεν ήμουν πουθενά ''τότε''..στράφι τα workshop Γιώργοοοοο)
πρέπει να κάνω την παρέμβασή μου..

1.Το αν είναι εύκολο να έρθει ένα yoyo το ξέρει ο Γιώργος και ίσως κανένας δύο ακόμα..το πόσες ποσότητες πρέπει να πραγγείλεις απο έναν κτασκευαστή για να μπορέσει να δεχτεί την παραγγελία και να σου στείλει είναι πρόβλημα, σε σχέση μάλιστα με το πόσα μπορούν να πωληθούν κλπ..απλά για το info.

2.Ποιός και παλιός ειρωνεύτηκε ποιον? Γαμηθήκαμε να γράφουμε κατεβατά για να είναι όλα πιο εύκολα για εσάς..Δώσαμε όλα μας τα Σάββατα για αυτά τα ρημάδια τα workshop ακόμα και σε φάσεις που δεν ήρθε κανείς εγώ ήμουν εκεί αν θυμάστε..DVD, ξενύχτια,επιδιορθώσεις, χαρίσματα, δοκιμές από την τσέπη μας απλά για να φτάσουν σε εσάς τα καλύτερα..
Αν τώρα κάποιος νιώθει έτοιμος να κρίνει κάτι ή καλύτερα να πετάει αττάκες θανάτου σε έναν δημόσιο χώρο πρέπει να είναι και έτοιμος να δεχτεί το βάρος της αττάκας του..αυτό δεν είναι ειρωνεία παιδιά, είναι απλή δράση και αντίδραση..

3.Στον διαγωνισμό δεν κατάφερα να έρθω ή καλύτερα δεν το θυμήθηκα καν(φαντάσου) γιατι τρέχω για μία φάση η οποία καταναλώνει τον χρόνο ακόμα και για τις προσωπικές, φυσικές μου ανάγκες ΑΛΛΑ..
Ξέρω και δεν πάει καν το μυαλό σας ούτε στον ύπνο σας πόσο τρέξιμο έπεσε για αυτή την σκηνή, όση και αν ήταν..αν θέλατε κάτι καλύτερο ας μαζευόσασταν να κάνουμε club που σας παρακάλαγα για να βάζαμε κάνα φράγο και να γίνονταν όλα πιο γκλάμουρους..του χρόνου οπότε περιμένω να δω πολλά από εσάς..
4.Ρε συ σοβαρά τώρα..κατάλαβες οτι προσπαθούσες πόση ώρα να ψαρέψεις καμία κακιούλα κλπ?Κρίμα δεν είναι ?

Υπάρχει καλή κριτική και κακοπροαίρετη..όλα είναι στο πώς τα λες και ΠΟΥ τα λες..δεν χρειάζονται μισόλογα και υπονοούμενα και όπως λέει και ο Σπυρος : Αν κάτι δεν σ'αρέσει..ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ

Τέλος ολο αυτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ GIO. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ, ΣΕ ΤΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΙΛΑΜΕ, ΤΙ ΕΚΤΙΜΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ..EXETE ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΑΙΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΝ OFFENCE, DISRESPECT, ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΘΕΜΑ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΤΖΙΤΖΙΜΠΡΙΤΖΙ-FORUM ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΗΡΕΙ..ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΣΚΕΥΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΤΕ..ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΚΕΨΗ, ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΣΟ DISRESPECTFULL ΣΑΣ ΕΙΠΕ, ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΟ..

Υ.Γ
Το ότι ο Γιώργος είναι φιλικός και κούλ άτομο δε σημαίνει οτι είναι και 15 χρονών..δεν χρειάζεται να μιλάμε σε κάποιον στον πληθυντικό για να τον σεβόμαστε σαν μεγαλύτερό μας..ή μήπως χρειάζεται?
« Last Edit: January 29, 2012, 06:47:57 PM by bez967 »
In life we avoid risks, so we can make it safely to death.

Blaze

• Jr. Member
  • **
« Reply #7 on: January 29, 2012, 09:13:05 PM »
@MD ευχαριστώ για τις συμβουλές στο επόμενο αν υπάρξει θα τα λάβω όλα υπ όψην

@bez967 με ρώτησε ποιοί ήταν όταν άρχισα εχει περασει τοσος καιρος με το ζορι θυμομουν και αυτους.Μην στενοχωριέσαι ομορφάντρα μου οι κόποι σου δεν πήγαν χαμένοι κάποια στιγμή θα πας στον yoyoπαράδεισο.

Δώσαμε όλα μας τα Σάββατα για αυτά τα ρημάδια τα workshop ,δηλαδή ήταν αγγαρεία? Γιατί εμείς απολαμβάναμε κάθε workshop και δεν το βλέπαμε έτσι. Τελος πάντων δεν καταλαβαινω πως από ένα τόσο μικρό πράγμα πωε έγινε όλος αυτός ο ντόρος.Εγώ λίγο πολύ σας αγαπάω όλους,κάποιους τους συμπαθώ πραγματικά και πιστεύω οτι δεν χρειάζονται 7 βιντεακια για να το μάθετε.Ναι georgie η αλήθεια είναι οτι προσπάθησα μονο σε ένα σημείο να τον ψαρέψω αλλά μετά αυτόματα το διόρθωσα μόνος μου.

bez967

• Global Moderator
  • Newbie
  • Spinning Points: +11/-4
« Reply #8 on: January 29, 2012, 09:39:19 PM »
Το πρώτο που λες ήταν πείραγμα για να σπάσει ο πάγος μάνα μου, στην κόλαση θα πάω..και δε ψάχνω καμια αναγνώριση.Η φάτσα μου δεν είναι πουθενά και δεν ήθελα ποτέ να είναι απο επιλογή.
Τώρα, αγγαρεία δεν ήταν και ειδικά εσύ το ξέρεις καλά, αλλά στο είπα για να βάλεις στο μυαλό σου, εσύ και όλοι πριν τσαντιστείτε και αντιδράσετε με κάτι και να δείτε αν αξίζει..σου είπα απλά οτι μετά απο όλα αυτά τα τρεξίματα που δεν ήταν αγγαρεία, δεν χρειάζεται να είσαι τόσο αυστηρός ούτε για αστείο, ούτε κατα λάθπς..γιατί εδώ δεν είμαστε εσύ και εγώ είναι και άλλος κόσμος που δεν ξέρει και θα σχηματίσει λάθος άποψη και κρίμα είναι, σας τα έχω πει και από κοντά ρε συ..αν τώρα εσύ βλέπεις κάτι που δεν σου αρέσει ποιοτικά ή ποσοτικά απλά άλλαξέ το..και κατάλαβε οτι δεν σου τη λέει κανείς απλά σκέψου τον άλλο που μαμήθηκε να στήσει μόνος ένα κόντεστ (και να πω οτι έβγαλε και φράγκα..έδωσε κιόλας) να ακούει έστω και ένα αρνητικό σχόλιο δημόσια, πόσο τον στεναχωρεί..Έχω άδικο ρε συ?
In life we avoid risks, so we can make it safely to death.

Blaze

• Jr. Member
  • **
« Reply #9 on: January 29, 2012, 10:01:16 PM »
όχι ρε ίσα ίσα σε νιώθω,εξ αλλου δεν είναι η πρώτη φορά που τα συζητάμε αυτά.Λοιπόν οι απόψεις ακούστηκαν και δόθηκαν απαντήσεις!Αν είστε σύμφωνοι κύριε global moderator και administrator θα ήθελα να κλειδώσετε το θέμα.Ευχαριστώ

MM

• Newbie
  • *
  • Spinning Points: +2/-0
  • Η Αγάπη υπάρχει. Βρείτε την.
« Reply #10 on: January 30, 2012, 12:43:40 AM »
   Συμφωνώ σε πολλά από όσα είπατε παραπάνω :) Απλά θέλω να πω, πως όντως πολλά από τα σημεία της συνέντευξης θα μπορούσαν να προσεχθούν, να διορθωθούν σε άλλες προσπάθειες, και κάποια σημεία δεν θα έπρεπε να αναφερθούν γιατί φέρνουν σε δύσκολη θέση αυτόν που απαντά στις ερωτήσεις αλλά και άλλα πρόσωπα.
Πιστεύω πως δεν έγινε κάτι εσκεμμένα, αλλά πολλά από αυτά που ακούστηκαν στα βίντεο θα έπρεπε να προσεχθούν περισσότερο, επειδή ο κάθε ένας μπορεί να τα καταλάβει διαφορετικά από κάποιον άλλον από τη στιγμή που είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι, και κάποιοι γνωρίζουμε τα δυο αυτά άτομα, κάποιοι όχι, δυο άτομα που ανήκουν στην ίδια ομάδα και που ίσως για αυτό το λόγο έχουν έναν πιο φιλικό τόνο ομιλίας μεταξύ τους.
Αυτό θα έλεγα οτι είναι μια από τις σημαντικότερες αιτίες που εντοπίζονται στα βίντεο σημεία που θέλουν αλλαγές (τα έχετε αναφέρει παραπάνω και δεν τα ξανά λέω γιατί θα γίνομαι κουραστικός) με αποτέλεσμα μετά να ακούγονται παρατηρήσεις και συμβουλές.
Πιστεύω πως ο παράγοντας της οικειότητας των ατόμων δεν θα έπρεπε να επηρεάζουν τις επόμενες συνεντεύξεις, μιας και είναι πολλοί οι οποίοι δεν σας ξέρουν καν, και θα μπορούσαν να παρερμηνεύουν πολλά από αυτά που ακούγονται.
Εδώ είμαστε μια παρέα για να συζητάμε τα πάντα, είτε θετικά είτε αρνητικά, μαθαίνοντας από όλα.
Δεν υπάρχουν λόγοι για τσακωμούς.
Εύχομαι καλή συνέχεια ο,τι και αν κάνετε :D
Η Αγάπη υπάρχει. Βρείτε την ;)